TV Nova – BI specialist

TV Nova

Praha
1–2 dny v týdnu
První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Do týmu Výzkumu TV Nova hledáme BI specialistu pro nový projekt a dlouhodobou spolupráci. Nový kolega bude kontaktní osobou pro agendu týkající se business intelligence a bude spolupracovat s kolegy z datového týmu.

Co budete dělat:
  • spravovat BI řešení
  • vyvíjet dashboardy a datové vizualizace
  • zpracovávat pokročilejší ad-hoc analýzy nad výkonem našeho obsahu a uživatelské báze
  • proaktivně hledat v datech zajímavé souvislosti pro rozvoj našich služeb
  • fungovat jako interní konzultant pro ostatní pracovníky
  • spravovat přístupy a dokumentaci
  • komunikovat s externími dodavateli

Pracovat s následujícími technologiemi a nástroji:
  • Google Cloud Platform (BigQuery)
  • Interní/externí datové zdroje v MySQL
  • Keboola Connection, Snowflake
  • Google Analytics 360
  • Microsoft Power BI

Co potřebujete znát a vědět:
  • zkušenost s Microsoft Power BI
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • analytické myšlení
  • schopnost interpretovat informace z dat
  • základní znalost SQL
  • znalost DWH/BI technologií a best practices výhodou
  • zkušenosti s DAX pro Power BI výhodou
  • zkušenosti s jiným BI řešením výhodou

Co nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr (kombinace HO/kancelář)
  • zaměstnanci výborně hodnocená mezinárodní kuchyně v budově (dotace na stravné)
  • benefitní body a slevy na široké spektrum služeb
  • zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • možnost využití partnerských programů
  • nadstandardní zdravotní péči
  • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • přátelský kolektiv
  • Rohlík Point přímo v budově
  • pracovní mobilní telefon

Soubor nepřiložen

Vybrat soubor